Przewóz osób do Anglii i Polski EnterBus

Przewóz osób do Anglii

Komfortowy i tani przewóz osób do Anglii z 12 województw w Polsce!

Zamów wygodną podróż bezpośrednio do celu. Wyjeżdżamy z wielu miast w całym kraju kilka razy w tygodniu. To Ty decydujesz pod jaki adres po Ciebie przyjedziemy i gdzie zawieziemy. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i przyjazną atmosferę. Dbamy o jakość naszych usług, ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Dni wyjazdu do Anglii:
poniedziałek i czwartek

Dni wyjazdu do Polski:
środa i sobota

Jak wygląda transport do UK?

W branży jesteśmy od wielu lat, to pozwoliło nam poznać potrzeby pasażerów. Tysiące podróży odbytych po Europie wpłynęło na nasze spojrzenie, a w rezultacie dopasowanie usług w taki sposób, by podróż była przyjemna i wygodna. Zamawiając u nas przejazd możesz być pewien, że przyjdziemy po Ciebie pod adres, który nam wskażesz i zawieziemy, gdzie potrzebujesz. Taka forma dojazdów jest dostępna bez dodatkowych opłat.  Przewóz osób do Anglii odbywa się nowymi pojazdami z dodatkowym wyposażeniem i przyjemnym wnętrzem.

Przewozy Polska Anglia

Szczegółowa organizacja każdego wyjazdu pozytywnie wpływa na jego sprawność. Stale się rozwijamy, a tym samym dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Dzięki naszym staraniom posiadamy pasażerów i stale zyskujemy nowych.  Przewozy Polska Anglia w naszej ofercie gwarantują wysoką jakość w przystępnej cenie dostępne każdego dnia tygodnia dla wszystkich. Postawiliśmy na wygodne podróże nowymi pojazdami. Stale rozbudowujemy swoją flotę oraz zatrudniamy nowych, wykwalifikowanych kierowców. Dążymy do perfekcji. ;)

Bus do Anglii 2x w tygodniu

Kursujemy 2x w tygodniu zawsze w te same dni tygodnia. Dzięki częstym kursom, każdy znajdzie u nas odpowiedni termin podróży. Busy do Anglii można zmówić każdego dnia tygodnia, wystarczy wybrać jeden z dostępnych sposobów rezerwacji. Wybierz termin, który Ci odpowiada i zarezerwuj przejazd. Bez względu na to, który termin wybierzesz, możesz być pewien, że Twoja podróż będzie najwyższej jakości. Trzymamy się wytyczonych standardów i dbamy o Twoje zadowolenie. Poznaj nas i nasze usługi bliżej, korzystaj z promocji i podróżuj taniej.

przewóz osób do Anglii - busy do Anglii

10 Powodów dlaczego warto wybrać nasze przewozy:

  1. 1. Tanie busy do Anglii bo ceny naszych biletów zaczynają się już od 350 zł za przejazd.
  2. 2. Bezpieczne podróże nowymi, serwisowanymi busami marki Mercedes, ponieważ zależy nam byś dotarł bez stresu na miejsce.
  3. 3. Komfort w trasie - dobrze wyposażone 9-cio osobowe samochody z kapitańskimi siedzeniami.
  4. 4. Rozrywka podczas jazdy, dzięki temu, że zadbaliśmy o DVD, internet, dostęp do prądu dla każdego.
  5. 5. Duży bagaż - mamy aż 60 kg limitu bagażowego i nie musi to być jedna duża walizka.
  6. 6. Door to Door - zabieramy spod adresu i dowozimy pod adres wskazany przy rezerwacji.
  7. 7. Ubezpieczenie w drodze - jesteśmy legalną i robimy wszystko z myślą o spokojnej podróży.
  8. 8. Gorące napoje - serwujemy kawę i herbatę z expresu, ponieważ chcemy aby każdy mógł się zrelaksować.
  9. 9. Terminowość - dbamy o to bo wiemy jak jest ważny dojazd na czas.
  10. 10. Miła i kompetentna obsługa - jesteśmy zgranym i wykwalifikowanym zespołem.
TOP