Przeprowadzki Anglia Polska

Tanie i sprawne przeprowadzki Anglia Polska dla Ciebie! Oferujemy transport mebli, agd, rtv, rowerów i innych sprzętów w Twoim domu.

Przeprowadzki do Polski

Jesteśmy świadomi tego jak wiele osób decyduje się teraz na powrót do Polski, dlatego do wszystkich wychodzimy z pomocną dłonią. Ze względu na potrzeby naszych klientów, którzy korzystają z usługi Busy do Anglii i Polski, postanowiliśmy uruchomić przeprowadzki Anglia Polska. Wiemy jak ciężko jest wszystko zorganizować, ale nie musisz się martwić, to my zajmiemy się wszystkim , zaplanujemy transport Twoich rzeczy. Wystarczy, że je spakujesz i odpowiednio zabezpieczysz przed uszkodzeniami.

Transport Polska Anglia

Przejazd odbywa się busem. Przyjeżdżay pod wskazany adres ponieważ przeprowadzki Anglia Polska odbywają się w systemie Door to Door. Wszystkie przedmioty starannie pakujemy do pojazdu biorąc pod uwagę możliwości otarć i zarysowań, dlatego dokładnie je zabezpieczamy. Busem z gotowym ładunkiem wyruszam w miejsce docelowe.

CENA?

od 139£

JAKIE DNI?

Do Anglii: poniedziałek, czwartek
Do Polski: środa, sobota

Zadzwoń do nas:

+48 606 956 705

Co transportujemy?

przeprowadzki Anglia Polska

Przeprowadzki – przewóz rzeczy

Pamiętaj, że z nami przewieziesz wszystko, czego potrzebujesz. Korzystaj z wygodnej usługi Door to Door i nie martw się o organizację, ponieważ to my się nią zajmiemy. Busy Polska Anglia dowiozą wszystko bezpośrednio na miejsce.

Usługa transportu obejmuje:

  • Przewóz mebli – transportujemy łóżka, kanapy, szafy, szafki, stoły, witryny, półki.
  • Transport AGD i RTV – przewozimy pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, sprzęt audio i inne sprzęty domowe.
  • Paczki i kartony – wszystkie drobne rzeczy takie, jak: książki, szkło, naczynia, inne drobiazgi.
  • Sprzęty – rowery, motocykle, skutery, kosiarki, narzędzia domowe.

Oferujemy dodatkowo usługę pakowania i przygotowania rzeczy do przeprowadzki. Zapytaj o możliwość przygotowania przeprowadzki Anglia Polska kompleksowo wraz z pakowaniem. Transport jest ubezpieczony na wypadek skutków zdarzeń losowych.