Pewnie wiele razy przychodziło Ci do głowy pytanie czym się różni przewóz osób do Anglii i Polski w danej firmie od konkurencyjnej? Otóż bardzo dużo istotnych czynników składa się na jakość przejazdu. Nie chodzi tylko o cenę, którą w Enterbus’ie masz gwarantowaną w obu kierunkach i przeważnie ceny biletów zaczynają się już od 350 zł, ale w szczególności o:

 1. Czy pojazdy posiadają ważne badania techniczne?
 2. Busy są dobrze wyposażone na długie trasy? …Klima, Internet, prąd, pasy bezpieczeństwa etc.
 3. Podróż odbywa się ze zwierzętami?
 4. Czy nie będziesz musiał jechać w towarzystwie paczek?
 5. Dostajesz gwarancję, że kierowca zawsze po Ciebie przyjedzie?
 6. Czy busy poruszają się z bezpieczną i dozwoloną prędkością?

Przekonaj się dlaczego warto wybrać przewóz osób do Anglii i Polski Enterbus

Podróżując busem do Anglii lub Polski z Eneterbus masz pewność, że wszelkie Twoje wątpliwości są rozwiane już starcie ponieważ u nas:

 1. Busy posiadają ważne badanie techniczne i są na bieżąco serwisowane, ponieważ chcemy aby każda podróż była bezpieczna.
 2. Jeździmy samochodami najwyżej klasy marki Mercedes Sprinter, które po profesjonalnej przebudowie posiadają:
  – klimatyzację,
  – Internet WiFi,
  – prąd 220-230V,
  – wygodne, skórzane fotele,
  – telewizor LCD z filmami DVD,
  – pasy bezpieczeństwa,
  – przyjazne oświetlenie,
  – zapas przestrzeni na nogi.
 3. Nie przewozimy zwierząt, bo zależy nam na spokojnych podróżach.
 4. Nie wozimy paczek, tylko pasażerów.
 5. Kierowca kontaktuje się zawsze z Tobą przed przyjazdem potwierdzając godzinę przyjazdu pod adres wskazany wcześniej przy rezerwacji.
 6. Enterbusy posiadają lokalizatory GPS oraz mają wbudowany ogranicznik prędkości, dzięki któremu nie przekraczają dozwolonej, maksymalne prędkości 130km/h.

 

Przekonała Cię nasza oferta? Wyrusz z nami w komfortową i bezpieczną podróż. Wystarczy kilka kliknięć i zadzwonimy do Ciebie z potwierdzeniem rezerwacji. To takie proste i nie zabiera wiele czasu. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy szybką rezerwację online dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, ponieważ zależy nam na ich wygodzie. Nasi pasażerowie z chęcią korzystają z tej możliwości rezerwacji, bo dzięki niej oszczędzają czas. Przewóz osób do Anglii i Polski Enterbus jest zawsze w gotowości do dalekiej trasy.

Rezerwuj busa do Anglii lub busa do Polski już teraz.