Paczki Polska Anglia

Wysyłaj Paczki Polska Anglia z Enterbusem!

Z myślą o Twoich potrzebach poszerzyliśmy swój zakres usług i od teraz możesz przesyłać z nami paczki. Działamy sprawnie i dostarczamy pakunki do celu w ciągu 48 godzin. Przekazać możesz niemal wszystko jednak musisz pamiętać o tym, że w paczkach nie mogą znajdować się wyroby tytoniowe, alkoholowe oraz silne leki, ponieważ sprawi nam to wiele kłopotów na granicy. Taka paczka może być zatrzymana przez celników, a my jako przewoźnik nie mamy na to wpływu, dlatego zawsze trzeba pakować tylko dozwolone produkty. Paczki Polska Anglia przewozimy w wygodnym systemie Door to Door z rąk nadawcy bezpośrednio do odbiorcy. Wszystkie paczki przewozimy w te same dni co kursują busy do Anglii i Polski.

Paczki do Polski z Anglii

Zabierzemy Twój pakunek bezpośrednio z Twoich rąk spod adresu, który wskażesz i dowieziemy gdzie trzeba sprawnie i szybko. Nasze busy z Anglii do Polski kursują kila razy w tygodniu więc śmiało wybierz termin, który Ci odpowiada i skontaktuj się z nami telefonicznie. Pamiętaj o tym, aby dobrze spakować paczkę, dzięki temu nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas trasy. Polecamy zabezpieczyć delikatne przedmioty i jeśli zawartość jest krucha oznaczyć z zewnątrz pakunek z każdej strony. Bardzo dbamy o powierzone paczki, jednak pakując rzeczy warto pamiętać o tym jak długą trasę mają do przebycia. Przy pakowaniu sprawdza się folia bąbelkowa, oraz wypełnienie bagażu tak aby nic wewnątrz nie przesuwało się podczas jazdy.

Przesyłki Anglia Polska busem

Pamiętaj o podaniu dokładnych adresów przy rezerwacji transportu, tylko w ten sposób skorzystasz z darmowego systemu Door to Door. Wiemy jak często potrzebujesz przekazać coś swojej rodzinie i przyjaciołom zagranicą, dlatego wychodzimy do Ciebie z pomocną dłonią i transportujemy Twoje paczki. Z nami możesz przekazać paczki, sprzęt RTV i AGD, a nawet meble. Naszym celem jest świadczenie usług, które spełnią Twoje oczekiwania.

CENA?

od 29£

JAKIE DNI?

Do Anglii: poniedziałek, czwartek
Do Polski: środa, sobota

Zadzwoń do nas:

+48 606 956 705

Cennik

Zapoznaj się z warunkami i przykładowym cennikiem na paczki Polska Anglia Enterbus

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Paczka mała 70 x 70 x 70 cm do 20kg od 90 zł / 19£
Paczka duża 90 x 90 x 90 cm do 30kg od 120 zł / 25£
BAGAŻE elastyczne wymiary do 40kg od 90 zł / 19£
SPRZĘTY elastyczne wymiary do 30kg od 140 zł / 29£
TV i elektronika
elastyczne wymiary do 30kg od 140 zł / 29£
MEBLE elastyczne wymiary bez limitu wagowego od 5 zł / 1£ / kg
Lodówki i pralki
elastyczne wymiary bez limitu wagowego od 240 zł / 49£
INNE indywidualne wymiary duża/mała waga od 90 zł / 19£

Paczki do Anglii
door to door

Wszystkie Paczki Polska Anglia zabieramy bezpośrednio z rąk właściciela i dowozimy pod adres wskazany przy rezerwacji. System Door to Door jest całkowicie bezpłatny i zapewniany przy każdej usłudze. To bardzo wygodny sposób wysyłania paczek bez wychodzenia z domu i dodatkowych zmartwień. Warto pamiętać o poprawnej rezerwacji transportu, dzięki niej przyjedziemy na miejsce o czasie.

Co wpływa na cenę
przesyłek pod adres?

Z nami prześlesz paczkę już od 90 zł za jedną. Cena każdej paczki do Anglii i Polski, oraz każdego towaru jest przez nas kalkulowana indywidualnie na podstawie wagi i wielkości. Wyceny dokonujemy w momencie rezerwacji transportu, na podstawie informacji przekazanych przez zamawiającego transport. Ceny nie ulegają zmianom, opłaty są pobierane w momencie odbioru paczki.

Czego nie można
nadawać busem?

W paczkach nie mogą znajdować się wyroby alkoholowe, tytoniowe oraz silne leki ponieważ zostaną one skonfiskowane na granicy. Jeśli tak się stanie nadawca straci paczkę wraz z jej zawartością i dodatkowo będzie musiał zapłacić mandat. W paczce nie powinna się również znajdować żywność krótkoterminowa, warto pamiętać o tym, że zostanie ona dostarczona w ciągu 48 godzin.