paczki Polska Anglia

TANIE
Paczki
Polska Anglia

Wysyłaj paczki Polska Anglia z Enterbusem, szybko, w dobrej cenie, z domu pod dom.

Dni odbioru z Anglii:
środa i sobota

Dni odbioru z Polski
poniedziałek i czwartek

Paczki do Anglii oraz Polski
wysyłka 2x w tygodniu

Przewozimy paczki równie często, co kursuje nasz przewóz osób do Anglii. Zapewniamy usługę spod adresu pod adres bez dodatkowych opłat. Wystarczy zarezerwować termin, by skorzystać z naszej usługi paczki do Anglii i Polski. Ceny transportu są niewygórowane i kalkulowane indywidualnie po kontakcie telefonicznym lub online.

Paczka
Mała

od 149 zł

70x70x70cm

ubezpieczona

Paczka
Duża

od 169 zł

90x90x90cm

ubezpieczona

Skuter
Motocykl

od 400 zł

dowolne

ubezpieczona

Zanim podasz przesyłkę do Anglii busem

Zapoznaj się z ważnymi informacjami, które ułatwią Ci korzystanie z naszych usług. Znajdziesz tu odpowiedzi na podstawowe pytania zadawane nam przy rezerwacji terminów.

Jak spakować paczkę?

Podstawą jest spakowanie paczki do Anglii w taki sposób, by nic nie uległo zniszczeniu. W tym celu warto zabezpieczyć kruche przedmioty, a wolna przestrzeń wypełnić czymś lekkim np. folią bąbelkową. Paczka powinna być opisana, i oznaczona jeśli jej zawartość jest delikatna. Podczas pakowania należy pamiętać, że paczka odbędzie długą trasę w przestrzeni bagażowej pojazdu.

Kiedy opłacam transport przesyłki?

Nie wymagamy przedpłaty. Rozliczenia dokonujemy w momencie, gdy przyjeżdżamy po przesyłkę do nadawcy. Przewidujemy również opłacenie usługi przez odbiorcę, aby skorzystać z tej możliwości należy poinformować nas telefonicznie o tym, kto odpowiada za uregulowanie należności za usługę..

Ile czasu trwa przewóz?

Nadając przesyłkę musisz pamiętać, że pokona ona wiele kilometrów transportem lądowym. Zazwyczaj dostarczamy paczki do Anglii i Polski w ciągu 24 godzin od momentu odebrania od nadawcy. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń losowych, w tym sytuacji na drogach i sporadycznie czas doręczenia wydłuża się do 48 godzin.

Tutaj zgłosisz przesyłkę

Formularz jest dostępny 24/7. Pamiętaj, aby potwierdzić rezerwację terminu telefonicznie w ciągu 24 godzin od przesłania.

TOP