Busy do Polski na święta – najważniejsze informacje

Jest już grudzień, to bardzo pracowity dla nas czas. Wiemy jak bardzo zależy Ci na powrocie do domu na Wigilię, dlatego nie czekaj i zarezerwuj busy do Polski na święta z Enterbusem. Nasze telefony dzwonią nieprzerwanie. Im bliżej świąt tym więcej osób decyduje się na konkretny termin powrotu do domu i odwiedzin rodziny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zalecamy wcześniejszą rezerwację.

Pomimo tak natężonego ruchu w naszej firmie ceny biletów oraz jakość usług się nie zmieniają. Jesteśmy doświadczoną firmą i mieliśmy okazję już nie raz organizować busy do Polski na święta. W takich sytuacjach stajemy na wysokości zadania i dopracowujemy każdy szczegół by wszyscy nasi pasażerowie byli w pełni zadowoleni.

Jak zarezerwować przejazd?

Rezerwacja bus Anglia Polska jest bardzo prosta. Zapewniamy Ci dwie możliwości.

  1. Możesz wypełnić formularz na naszej stronie, który należy potwierdzić telefonicznie w ciągu 12 godzin.
  2.  Zadzwoń do nas i zarezerwuj bilet w czasie rozmowy.

Ze względu na wzmożone zainteresowanie naszymi usługami polecamy kontakt telefoniczny, jesteśmy w stanie od razu odpowiedzieć czy jest wolny termin na konkretny dzień i przyjąć rezerwację.

Busy do Polski na święta

Wiemy jak czas świat jest dla wszystkich ważny, dlatego staramy się odbyć więcej kursów w ostatnie dni. Zależy nam na tym, aby nasi pasażerowie i prezenty dotarły bezpośrednio na miejsce. Jesteśmy stale do usług naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ chcemy by jak zawsze podróżowało się wszystkim z nami dobrze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą oraz rezerwacji przejazdów. Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia od godz. 8.00 do 22.00 oraz 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu online.  Korzystaj z możliwości, które Ci dajemy i podróżuj spod wskazanego adresu bezpośrednio pod drzwi domu. Pamiętaj, że nasze busy jeżdżą w okresie przedświątecznym również do Anglii, więc jeśli planujesz odwiedzenie rodziny lub znajomych zagranicą to skontaktuj się z nami. Zawieziemy Cię bezpośrednio na miejsce bez przesiadek i tracenia czasu.