BUSY POLSKA ANGLIA

Busy Polska Anglia Enterbus jakość, gwarancja i bezpieczeństwo z każdym kilometrem

Transport z myślą o Tobie…

Stworzyliśmy specjalną ofertę, która zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz w podróży. Nasze busy Polska Anglia to połączenie bezpieczeństwa i komfortu z miłą atmosferą. Gwarantujemy Ci sprawną podróż spod drzwi domu dokładnie pod adres, który nam podasz przy rezerwacji. W czasie jazdy planujemy zawsze krótkie postoje na mały odpoczynek w miejscach, gdzie można kupić artykuły spożywcze oraz jeden dłuższy na obiad.

 

Wybierając nasze busy masz pewność, że przyjedziemy po Ciebie w umówionym terminie na umówioną godzinę. Kursujemy kilka razy w tygodniu w obydwu kierunkach i przejeżdżamy przez wiele miast, z których zabieramy naszych pasażerów. To Ty wybierasz termin i miejsce w gdzie po Ciebie przyjedziemy.

Przewóz osób

Busy do Anglii i Polski to świetny transport do podróżowania po Europie. Przejeżdżamy przez wiele miast i zabieramy naszych pasażerów. Z nami zawsze dojedziesz na czas do celu. Mamy nowe, sprawne i zwinne busy. Proponujemy Ci pełen komfort i bezpieczeństwo. Chcesz wyruszyć w podróż z rodziną lub przyjaciółmi? U nas dostaniesz zniżkę. Przewozimy zorganizowane grupy na wycieczki, spotkania i do pracy.

Wyposażenie busów

Mamy nowe busy marki Mercedes z wnętrzami na specjalne zamówienie dopasowanymi do wymagań naszych pasażerów. Największym atutem naszych samochodów są wygodne fotele, które pozwalają na długą podróż bez uczucia dyskomfortu. Oprócz wysokiej klasy komfortu zapewniamy również rozrywkę w postaci radia i DVD oraz stały dostęp do internetu i prądu. Podróż umili również przyjemne oświetlenie umożliwiające czytanie.

Rezerwacja i jej potwierdzenie

W celu ułatwienia kontaktu z nami umożliwiliśmy aż dwie możliwości rezerwacji. Pierwsza to tradycyjna – telefoniczna, innym sposobem deklaracji podróżowania z nami jest wypełnienie formularza, który trzeba potwierdzić dzwoniąc w ciągu 12 godzin, jeśli tego nie zrobisz rezerwacja będzie anulowana. Istotne jest podanie dokładnych adresów przy rezerwacji, ponieważ właśnie pod ten adres przyjedziemy po Ciebie i odwieziemy.

Samochody

Posiadamy tylko nowe samochody marki Mercedes, które systematycznie serwisujemy w autoryzowanych punktach. Przed każdą podróżą wszystkie busy poddawane są szczególnym kontrolom. Nasze pojazdy zapewniają dynamikę i bezpieczeństwo jazdy, a dodatkowo są dobrze wyposażone i zadbane. Każdy z naszych busów jest 9-cio osobowy co zapewnia podróż w małym gronie – dwóch kierowców i siedmiu pasażerów.

Uprawnienia

Jesteśmy w pełni legalną firmą, co daje Ci pewność, że bez problemów przejedziesz przez granicę. W swojej załodze mamy najlepszych, wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców z pozwoleniem na przewóz osób i rzeczy. Nasze busy Polska Anglia posiadają pełną dokumentację upoważniającą do podróży po Europie. Możesz spokojnie wyruszyć z nami w trasę z pewnością, że nie spotka Cię żadna nieprzyjemność.

Trasy busów w Anglii i Polsce

Przejeżdżamy przez wiele dużych i małych miast na terenie Polski i Anglii. Nasza trasa zaczyna się zawsze w Tomaszowie Lubelskim, tu mamy swoją siedzibę i zabieramy naszych zaprzyjaźnionych miejscowych pasażerów. Następnie kierujemy się na Lublin i Warszawę przez Zamość i Hrubieszów. Głównymi miastami w Anglii jest Londyn Manchester i kolejne w głąb kraju. Sprawdź nasze trasy, są one zależne od pasażerów, których zabieramy po drodze.