Busy
Polska Anglia

Enterbus to znany przewoźnik oferujący pewne i komfortowe busy Polska Anglia 2x w tygodniu.

Dni wyjazdu do Anglii:
poniedziałek i czwartek

Dni wyjazdu do Polski:
środa i sobota

Rezerwuj busy Polska Anglia telefonicznie

Zadzwoń na naszą infolinię, zapiszemy Twoją rezerwację na konkretny dzień. Po godzinach możesz zostawić nam wiadomość SMS o treści REZERWACJA, na pewno oddzwonimy.

Rezerwacja PL/UK:

Informacje charakteryzujące busy do Anglii Enterbus

Poznaj nas bliżej. Sprawdź jak pracujmy i co mamy w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z usługo busy Anglia Polska.

Przewóz osób Polska Anglia

W każdy poniedziałek  i czwartek wyrusza przewóz osób do Anglii, na który możesz zarezerwować bilet w dowolnym momencie. Kursujemy często, by zapewnić Ci możliwość wyruszenia w podróż z terminie, który Ci odpowiada. Przydatną informacją jest fakt, że kursujemy w systemie Door to Door oraz gwarantujemy darmowy limit bagażowy do każdego biletu. Podróż z pod adresu pod adres jest wygodna i nie wymaga dodatkowych opłat, a w naszej ofercie jest zupełnie bezpłatna. Wystarczy, że zamówisz bilet, a całą resztę masz w cenie, dzięki temu oszczędzasz.

Przesyłki Polska Anglia

Nasze usługi to również paczki do Anglii. Wystarczy zamówić transport przesyłki, a przyjedziemy i odbierzemy ją bezpośrednio z Twoich rąk i dostarczymy tam, gdzie zechcesz. W paczce może znajdować się niemal wszystko, ale nie mogą to być wyroby alkoholowe i tytoniowe, środki odurzające, silne leki, pieniądze i żywność krótkoterminowa i mrożona. Transport do Anglii trwa 24 do 48 godzin, warto o tym pamiętać pakując paczki do Anglii i Polski. Polecamy zapoznać się z poradami, które umieszczamy na naszym blogu, jest na nim artykuł dotyczący prawidłowego pakowania przesyłek.

Pomoc w przeprowadzkach

W naszej ofercie znajdziesz usługę przeprowadzki Anglia Polska, którą możesz zamówić na dowolny termin. Skontaktuj się z nami, aby wstępnie wycenić transport. Przewieziemy wszystko, co potrzebujesz meble, sprzęt RTV i AGD, drobne rzeczy,a nawet rowery i motocykle. To wszystko oraz inne rzeczy mogą znaleźć się w Twoim transporcie. Co ważne wszystko dowozimy spod adresu pod adres. Jest to sposób w jaki świadczymy wszystkie swoje usługi, aby zapewnić wygodę tobie i innym naszym klientom. Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania i dowiedz się więcej o przeprowadzkach.

W cenie przejazdu otrzymuję:

Kupując u nas bilet możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie wygodna, bezpieczna, szybka i jednocześnie tania. Ceny biletów zaczynają się już od 350 zł za przejazd. Zamawiając przejazd masz pewność, że przewieziemy Cię spod adresu pod adres bez dodatkowych kosztów. Całkowicie za darmo możesz zabrać również bagaż. Zapewniamy limit bagażowy, który z pewnością wystarczy na zabranie potrzebnych przeczy. Gwarantujemy wygodną podróż nowymi busami z indywidualną zabudową i wyposażeniem odpowiednim do dalekich tras.

Rezerwacja busy Polska Anglia

Zamów busy do Anglii, wystarczy, że wypełnisz formularz i prześlesz do nas. Pamiętaj, aby potwierdzić go telefonicznie w ciągu 24 godzin.

TOP