BUSY DO ANGLII / ENTERBUS

Zastanawiasz się, dlaczego wybraliśmy akurat ten kierunek? Powodów jest kilka, ale najważniejszy z nich to chęć stworzenia linii przewozu osób busami, która będzie podróżowała szybko, bezpiecznie i zapewni pasażerom wszystko, czego potrzeba im w podróży. Tak właśnie wyglądają nasze usługi! Zadbaliśmy o każdy szczegół  i w rezultacie nasze Busy z Polski do Anglii są nowe, wygodne, zawsze czyste, dobrze wyposażone i systematycznie kontrolowane pod względem technicznym w autoryzowanych serwisach. ‘Stajemy na głowie’, ponieważ chcemy spełniać wszystkie oczekiwania podróżujących. Jednocześnie dbamy o komfort i bezpieczeństwo. Wszystkim wybierającym nasze busy do Anglii zapewniamy darmową możliwość korzystania z systemu Door to Door, w związku z tym możliwość oszczędzania czasu i pieniędzy.

Ile kosztuje bilet na busy do Anglii?

 

Zadbaliśmy o to, aby usługi w naszej ofercie były w cenach dostępnych dla wszystkich. Jak już wspomnieliśmy wcześniej do każdego biletu zapewniamy darmową możliwość skorzystania z systemu Door to Door, ale to nie wszystko, gwarantujemy również duży, bezpłatny limit bagażowy. Tanie busy do Anglii w pełnym komforcie – właśnie taki cel obraliśmy przy organizacji naszych usług. Ceny biletów są kalkulowane przez nas indywidualnie dla każdego pasażera, a zależą głównie od odległości, którą pokonuje. Zapoznaj się z naszym systemem rezerwacji.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacja busa do Anglii jest naprawdę prosta i nie zajmie wiele czasu. Poniżej znajduje się formularz rezerwacji, dzięki któremu po jego uzupełnieniu jednym kliknięciem zarezerwujesz miejsce na przejazd do Anglii. Następnie w przeciągu 12h zadzwoń na nr tel. 00 48 606 956 705 potwierdzając przesłane dane w formularzu rezerwacji. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z rezerwacji telefonicznej, która nie wymaga potwierdzenia, a jest równie skuteczna jak online.

Ogólne informacje

DNI WYJAZDU BUSÓW DO ANGLII:

  • PONIEDZIAŁEK
  • CZWARTEK

Zapoznaj się z regulaminem przejazdów na trasie Polska Anglia z EnterBus.

Rezerwuj przejazd

CAPTCHA
Please wait...