busy z Polski do Anglii

Busy z Polski do Anglii
Enterbus

Niezawodny komfort w podróży z adresu pod adres busem do Anglii lub Polski z firmą EnterBus.

Dni wyjazdu do Anglii:
poniedziałek i czwartek

Rezerwacja telefoniczna:
+48 606 956 705

Informacje charakteryzujące busy z Polski do Anglii Enterbus

Za cel obraliśmy zadowolenie pasażerów. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i sprawne podróże w przystępnej cenie.

Jak będzie wyglądał Twój transport?

Gdy zdecydujesz się na wybór usługi busy z Polski do Anglii w naszej ofercie, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, abyś w dobrych warunkach dojechał na miejsce w zaplanowanym czasie. Każda podróż z nami odbywa się w bezpłatnym systemie Door to Door. Podczas rezerwacji należy podać dokładne adresy, na podstawie których zaplanujemy trasę. Przed przyjazdem kontaktujemy się w celu poinformowania o godzinie przybycia. Przejazdy odbywają się bez przesiadek, z przystankami w sprawdzonych miejscach. W swojej flocie mamy nowe pojazdy, którymi odbywają się wszystkie podróże.

Transport do Anglii

paczki do Anglii

Transport paczki do Anglii, bagażu

Nasze usługi to nie tylko przewóz osób, ale również paczki do Anglii. Przewozimy niemal wszystko, co potrzebują nasi klienci. Możesz przekazać z nami paczkę, bagaż, sprzęt RTV i AGD, a nawet rower. Wystarczy zamówić transport do Anglii na wybrany termin, a my przyjedziemy po odbiór pod wskazany adres. Przewóz paczek do Anglii odbywa się w te same dni tygodnia co przewóz osób. Te usługi również świadczymy w wygodnym systemie Door to Door, który jest zupełnie bezpłatny. Rezerwacja terminów odbywa się 7 dni w tygodniu, możesz skorzystać z niej w każdej chwili.

Zarezerwuj busa do Anglii telefonicznie

Odpowiemy na Twoje pytania, zapiszemy i potwierdzimy rezerwację na konkretny dzień. Możesz również zostawić nam wiadomość SMS o treści REZERWACJA, na pewno oddzwonimy.

Rezerwacja PL/UK:

Rezerwacja przewozu online

Skorzystaj z łatwego sposobu rezerwacji biletów na busy Polska Anglia.  Wypełnij formularz i prześlij, możesz zrobić to w dowolnej chwili, formularz dostępny 24/7. Pamiętaj o podaniu wszystkich wymaganych informacji, dzięki temu będziemy mogli zaplanować Twoją trasę spod adresu pod adres.

Co jeszcze powinienem widzieć?

W cenie biletu zapewniamy limit bagażowy, który jest wystarczający, by zabrać potrzebne rzeczy. Warto wiedzieć również, że busy do Anglii i Polski zatrzymują się na dłuższą przerwę w sprawdzonej restauracji na gorący posiłek. Podróż odbywa się w małym gronie, w każdą trasę wyrusza 2 kierowców i 7 pasażerów. W drodze zatrzymuje się zawsze, gdy jest taka potrzeba. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub online.

Rezygnacja z transportu do Anglii?

Rozumiemy, że w życiu każdego mogą przytrafić się nieplanowane sytuacje, dlatego przewidujemy możliwość rezygnacji z naszych usług. Jeśli zdarzy się taka sytuacja prosimy o kontakt telefoniczny, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem. Prosimy o niedopuszczanie do sytuacji, w której dowiadujemy się o Twojej zmianie planów w ostatniej chwili. Umożliwiamy również przeniesienie rezerwacji na inny termin.

TOP