Wielu pasażerów przed wyjazdem zadaje nam pytanie: jak przeprawiamy się z Francji do Wielkiej Brytanii? W tym artykule postanowiliśmy wyjaśnić, jak wygląda podróż z Enterbusem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Busy do Anglii Eurotunel – szybkie rozwiązanie

Droga do UK zajmuje około 20 godzin w tym czasie musimy przeprawić się przez Cieśninę Kaletańską. Do wyboru mamy busy do Anglii Eurotunel lub prom. My wybraliśmy Eurotunel głównie z tego powodu, że jest to szybsze rozwiązanie. W czasie podróży zawsze zależy nam na czasie, ponieważ chcemy, aby każdy dojechał na miejsce w terminie. Każdy wyjazd dokładnie planujemy, w tym godzinę, o której przejadą busy do Anglii Eurotunel, całą trasę od do, a nawet najlepsze miejsca na postój. Staramy się dopracować każdy szczegół by podróże z nami były przyjemne.

Każdego z pasażerów zabieramy spod adresu, który wskaże przy rezerwacji. Cała podróż odbywa się jednym busem, ponieważ dbamy o to, by nikt nie musiał przesiadać się z bagażami. Busy do Anglii Eurotunel to nie tylko szybkie podróże, wybieramy ten sposób również ze względu na to, że nie wszyscy pasażerowie mogą pływać promem. Wielu naszych pasażerów skarżyło się na złe samopoczucie na otwartej wodzie.

Jesteśmy doświadczoną firmą i od wielu lat świadczymy usługi spełniające potrzeby innych, Dokładamy wszelkich starań, by nasi pasażerowie docierali na miejsce na czas, ponieważ świadczymy najlepsze usługi.Nasza oferta busy do Anglii i Polski jest dostępna po wypełnieniu formularzu online oraz kontakcie telefonicznym. Zapraszamy do wspólnych podróży.