Busy do Anglii i Polski – komfort bez paczek

Sami stale podróżujemy, dlatego wiemy co zapewnia komfort w drodze.  Jesteśmy firmą przewozową z doświadczeniem w branży i spotykamy różnych pasażerów z rozległymi upodobaniami, to pozwoliło nam dostrzec wiele istotnych czynników, które wpływają na wygodę i samopoczucie pasażerów.

Przewóz osób do Anglii i Polski bez paczek

Naszym celem jest przewóz osób, nie paczek, ma to duży wpływ na komfort naszych pasażerów. Przede wszystkim podróż z Enterbusem trwa o wiele krócej, zabieramy i dowozimy tylko ludzi. Przewoźnikom często zdarza się nadrabiać drogę w celu zabrania małej paczuszki, my cenimy Twój czas. Dzięki temu, że nie podróżują z nami paczki zyskujemy więcej miejsca, które przeznaczyliśmy do dyspozycji pasażerów. W cenę biletu jest wliczony duży bagaż, o wiele większy niż u innych firm przewozowych, dzięki temu, że zyskujemy miejsce.

Dodatkowe udogodnienia w busach Polska Anglia

Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, w ten sposób pozyskujemy nowych klientów, ale również dbamy o podróżujących z nami systematycznie. Aby każdemu z naszych pasażerów podróż minęła przyjemnie zapewniamy dodatkowe udogodnienia i rozrywki. Wszystkie busy do Anglii i busy do Polski są wyposażone w wygodne siedzenia i dużą ilość miejsca dla każdego. W czasie podróży zapewniamy stały dostęp do internetu i prądu oraz DVD i radio do dyspozycji pasażerów. Więcej cennych informacji na temat naszego przewozu osób znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule Komfortowe busy do Anglii i Polski – Enterbus.