BUSY ANGLIA POLSKA

Przyjemne i komfortowe podróżowanie bezpośrednio do celu

Komfortowe i bezpieczne podróżowanie z  busy Anglia Polska Enterbus

 

Podróżuj wygodnie i bezpośrednio do celu. Z Enterbusem wyruszasz w trasę w systemie Door to Door. To bardzo przyjemny i cieszący się dużym powodzeniem sposób przemierzania kilometrów. Busy Anglia Polska, które oferujemy to gwarancja komfortu. Postawiliśmy na nowe, indywidualnie zabudowane pojazdy z pełnym wyposażeniem przydatnym w dalekich trasach. U nas każdy znajdzie przyjemny sposób na spędzanie czasu w drodze. Postawiliśmy na przyjemne podróżowanie i wyposażyliśmy nasze busy Polska Anglia w wygodne siedzenia, DVD, WiFi, gniazdka 220-230 V a nawet ekspres do kawy. Wszystko po to, aby nasi pasażerowie mogli odprężyć się w podróży i dojechać na miejsce z dobrym samopoczuciem. Podczas jazdy można m.i. korzystać z internetu, oglądać filmy, czytać książki i prasę oraz relaksować się przy kawie i herbacie. Zależy nam na tym, aby nasi pasażerowie dojeżdżali na miejsce niezmęczeni i gotowi do wykorzystania bieżącego dnia.

Ile kosztuje bilet?

 

Oferujemy tanie busy do Anglii, ceny naszych biletów zaczynają się od 350 zł za przejazd. Kwoty mogą się nieco różnić w zależności od trasy, którą pokonuje pasażer. Aby poznać cenę swojego biletu na busy Anglia Polska wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub online. Cenę każdego biletu obliczamy indywidualnie według naszego wewnętrznego kalkulatora. Każdy pasażer zyskuje bez dodatkowych opłat możliwość skorzystania z systemu Door to Door oraz limit bagażowy.

Busy z Anglii do Polski Eurotunel

 

Zarówno z Anglii do Polski jak i z Polski do Anglii podróżujemy Eurotunelem. Taki sposób przemierzania trasy między Francją a Wielką Brytanią wybraliśmy ponieważ wpływa on korzystanie na czas podróży. Postanowiliśmy również podróżować w ten sposób ze względu na komfort i dobre samopoczucie naszych pasażerów. Dzięki podróżowaniu Eurotunelem wszyscy zyskują podwójne.

System Door to Door

 

Wszystkie nasze podróże odbywają się od drzwi do drzwi, a więc nasi pasażerowie podróżują spod adresu wskazanego przy rezerwacji bezpośrednio w miejsce docelowe podróży.  Każda trasa przebiega bez przesiadek i tracenia czasu. Wszystkie nasze wyjazdy są odpowiednio wcześniej dokładnie planowane. U nas nie ma miejsca na potknięcia i nieprzewidziane sytuacje. Nasi pasażerowie nie muszą się o nic pamrtwić, ponieważ zawsze docierają bezpośrednio na miejsce.

Przydatne informacje o tym, jak przebiega podróż busem do Polski z Enterbusem

 

Wybierając nasze busy Anglia Polska każdy z pasażerów zyskuje możliwość podróżowania tanio i wygodnie. W cenie biletu każdy pasażer może zabrać ze sobą duży bagaż aż do 40 kg, nie musi to być jedna walizka, wystarczy że suma bagaży nie będzie przekraczała ustalonego przez nas limitu. Warto również wiedzieć, że podczas każdej podróży robimy kilka krótkich postojów oraz zatrzymujemy się na dłuższą przerwę w sprawdzonej restauracji na gorący posiłek. Nie trzeba zabierać ze sobą dużych ilości jedzenia oraz termosów z kawą i herbatą, w każdym naszym busie znajduje się markowy ekspres do kawy i na życzenie kierowca serwuje gorący napój. Nasze busy do Anglii są również systematycznie kontrolowane i dzięki temu każda trasa jest bezpieczna i bez zmartwień. Dbamy również by nasze pojazdy były zawsze czyste. Podróżowanie może być przyjemne!